Po pierwsze: człowiek

joanna marszalska psycholog dla kobiet

Od zawsze ciekawią mnie ludzie.

Przez ponad 10 lat pracy zawodowej – jako psycholog biznesu i manager zespołów – pracuję z otwartością na ludzi – pragnąc zrozumieć ich w różnorodności, by skutecznie im pomagać. Pracowałam i rozwijałam globalne korporacje, prywatne biznesy, instytucje państwowe oraz osoby prywatne.

Swoją pracę opieram przede wszystkim na doświadczeniach – ich mnogości i zróżnicowaniu. Zmiany przechodziłam tak wiele razy – że są naturalną częścią mojego życia – uważam je za dobre i rozwojowe.

Jestem bardzo wrażliwą kobietą, która jednocześnie nosi w sobie bunt i niezgodę na cierpienie ludzi.

Wiem, że biznes można prowadzić w zgodzie ze swoimi wartościami – by zaspokajać potrzeby społeczne. Zdaję sobie sprawę z trudności w takim podejściu do biznesu – i wspieram tych, którzy chcą być na takiej drodze lub już na niej są – i potrzebują wsparcia w trudnościach z nią związanych. 

Sama poczuwam się do odpowiedzialności budowania kultury biznesu w Polsce  – zgodnie z zasadą – po pierwsze człowiek.

W pracy psychologa korzystam także z osobistych doświadczeń życiowych – licznych zmian środowisk, kultur, przeprowadzek, podróży – z otwartością na ludzi – ciągle zgłębiając naturę człowieka i pragnąć ją zrozumieć, by skutecznie pomagać.

 

„We cannot change anything until we accept it. Condemnation does not liberate, it oppresses.”  

Carl Gustav Jung

Psycholog

Joanna Marszalska

ROZUM

Jestem psychologiem biznesu z 15-letnim doświadczeniem zawodowym oraz certyfikowanym Scrum Masterem. Empiryczna znajomość biznesu pozwala mi na głębsze rozumienie dylematów i trudności emocjonalnych z jakimi zmagają się moi pacjenci. Szczególnie efektywnie pomagam osobom dorosłym, których problemy mają źródło w pracy, którą wykonują – nierzadko przeżywając ogromne wewnętrzne cierpienie.

Podczas 5– letnich studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim nabyłam swoje umiejętności psychologiczne. Późniejsze doświadczenie zawodowe zdobyłam m.in. na Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, w Domu Małego Dziecka im. J. Brzechwy w Krakowie oraz we współpracy z Fundacją Itaka. Założyłam i prowadzę gabinet psychologiczny w Warszawie Psycholodzy na Jutrzenki. Jestem aktywnym trenerem i szkolę. Prowadzę grupy i warsztaty rozwojowe m.in. zarządzanie stresem, kobiece zarządzanie w męskim świecie, neuroróżnorodność, relacje w biznesie, zarządzanie przez relacje, warsztaty ekologiczne – jak żyć w stylu Zero Waste. W praktyce terapeutycznej kieruję się zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Jestem również absolwentką SGH.

CIAŁO i DUCH

Od ponad 15 lat pracuję z własnym ciałem – pogłębiając swoją samoświadomość poprzez style tańców afrykańskich, pływanie i inne sporty. Interesuję się kulturą bliskiego i dalekiego wschodu – zgłębiam mindfullness, praktykuję jogę i medytację. Przez  podróże odkrywam ludzi  – pragnąc zrozumieć ich mentalność i kulturę. Interesuję się religiami, polityką i prawem, zarządzaniem – w aspekcie multikulturowym.

Przeszłam przez własną psychoterapię indywidualną oraz coaching.

Ważne jest dla mnie holistyczne podejście do człowieka – jako jedności rozumu, ciała i ducha. 

Myślę strategicznie, cały czas rozwijając moją kobiecą intuicję.

Długoletnie i szerokie doświadczenie w biznesie  pozwala mi na skuteczną i wysoce efektywną pomoc psychologiczną – dla managerów, pracowników korporacji, właścicieli biznesu, przedsiębiorców.

Prowadzę sesje psychologiczne w języku polskim i angielskim w formie online i w gabinecie.  Wspieram moich pacjentów i klientów – w aspekcie trudności psychologicznych i biznesowych.

Zapraszam na mój profil LinkedIn, gdzie znajdziecie Państwo więcej szczegółowych informacji o moim wykształceniu i doświadczeniu zawodowym:

Call Now Button