Warsztaty Psychologiczne

ARCHIWUM:

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dedykowane kobietom. Warsztaty prowadzone są przez dwie ekspertki, terapeutki, które doskonale uzupełniają się swoimi kompetencjami i doświadczeniem.

 Praca w grupie z kobietami, w akceptującym, wspierającym i nieoceniającym gronie, pozwoli Ci zdobyć szerszą perspektywę, odetchnąć i nabrać dystansu do wyzwań, z którymi zmagasz się na codzień. 

Warsztaty pomogą Ci poznać siebie głębiej, zredukować stres, którego doświadczasz w codziennych sytuacjach.  Doświadczysz uważności, wypracujesz zmiany, których potrzebujesz oraz dostaniesz zdrowe narzędzia, które pomogą Ci samej, zdrowo się zatrzymywać każdego dnia.

Jeśli zmagasz się z wyzwaniami łączenia różnych ról z przymusem perfekcyjnego ich wypełnianiaczujesz, że ten stres jest wysoki – to ten warsztat jest dla Ciebie.  Zapraszamy:

  • Kobiety, które czują, że zabrnęły w swoim życiu w ślepą uliczkę. Nie wiedzą, w którym kierunku pójść albo jaką decyzję podjąć. Warsztat  pomoże im odważnie zatrzymać się w zapętleniu mentalno-uczuciowym;
  • Kobiety, które czują się już bardzo zmęczone, wypalone, wyeksploatowane;
  • Kobiety aktywne zawodowo, będące czasami matkami, córkami, żonami, siostrami, przyjaciółkami, aktywistkami, którym zależy na czymś w życiu. Mają ambicje, wysoko postawione poprzeczki i dookreślone cele. Mają też już różne sukcesy za sobą, które umykają, są oczywiste;
  • Kobiety, które mają doświadczenia różnych przejść np.: wychowywały się w domu, który nie funkcjonował prawidłowo, są po rozwodzie, po rozstaniach, po zmianach prac, po wielu różnych szkołach, kursach, szkoleniach, po śmierci bliskich i ważnych osób;
  • Kobiety szukające  zmiany i odpoczynku;
  • Kobiety czujące się nieakceptowane, niesłyszane;
  • Kobiety chcące pogłębić kontakt same ze sobą;

Zapraszamy do miłej, przyjaznej, bezpiecznej przestrzeni, gdzie będziecie  mogły się na chwilę przy sobie zatrzymać, odetchnąć, pooddychać, poczuć. Poczuć swoje ciało, swoje zmysły, innych, przyjaznych ludzi.
Poczuć przyjemność płynącą z ciszy, bezruchu, zapachu, dotyku czegoś miłego i przyjemnego. Korzyścią z warsztatów będą konkretne, użyteczne i zdrowe narzędzia, które uczestniczki będą mogły używać na codzień, by zredukować stres, odpocząć i samodzielnie zadbać o swoje zdrowie w codzienności – nie tylko na warsztatach i na terapii. 

Sytuacje uniemożliwiające udział w warsztacie: brak dłuższej abstynencji od nałogowych zachowań (granie w gry hazardowe, zakupy, seks, zaburzenia odżywiania, zadłużanie się), w ostrych stanach psychotycznych, depresyjnych czy lękowych, nadużywanie substancji psychoaktywnych (leków, narkotyków, alkoholu), ogólny słaby stan organizmu. 

Jeżeli chcesz wziąć udział w warsztacie, a jesteś w terapii – uprzedź swoją terapeutkę/terapeutę o swoim planie.

W warsztacie (w najbliższym terminie) nie powinny brać udziału pary, członkinie rodziny lub bliskie znajome. 

„Od zawsze ciekawią mnie ludzie”

Przez ponad 10 lat pracy zawodowej, jako psycholog biznesu i manager zespołów, pracuję z otwartością na ludzi pragnąc zrozumieć ich w różnorodności, by skutecznie im pomagać. Pracowałam i rozwijałam globalne korporacje, prywatne biznesy, instytucje państwowe oraz osoby prywatne. 

Więcej:  psycholog Joanna Marszalska

„Dla mnie najważniejszy jest człowiek”

Oznacza to, że nadrzędną wartością jest dla mnie człowiek bez względu na bagaż doświadczeń jaki ze sobą niesie. Przekłada się to na bezwarunkowy szacunek i motywuje mnie do pełnego zaangażowania w proces terapeutyczny.

Więcej: psychoterapeutka Joanna Santura

Test psychologiczny

Test Mindfulness zaczerpnięty jest z książki: „Jestem tu i teraz. Jak stać się uważnym we wszystkim, co się robi”, Wydawnictwo Muza, Warszawa 2016, str.22.

Call Now Button