Warsztaty Psychologiczne

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dedykowane kobietom. Warsztaty prowadzone są przez dwie ekspertki, psycholog i psychoterapeutkę, które doskonale uzupełniają się swoimi kompetencjami i doświadczeniem.

 Praca w grupie z kobietami, w akceptującym, wspierającym i nieoceniającym gronie, pozwoli Ci zdobyć szerszą perspektywę, odetchnąć i nabrać dystansu do wyzwań, z którymi zmagasz się na codzień. 

Warsztaty pomogą Ci poznać siebie głębiej, zredukować stres, którego doświadczasz w codziennych sytuacjach.  Doświadczysz uważności, wypracujesz zmiany, których potrzebujesz oraz dostaniesz zdrowe narzędzia, które pomogą Ci samej, zdrowo się zatrzymywać każdego dnia.

Jeśli zmagasz się z wyzwaniami łączenia różnych ról z przymusem perfekcyjnego ich wypełnianiaczujesz, że ten stres jest wysoki – to ten warsztat jest dla Ciebie.  Zapraszamy:

  • Kobiety, które czują, że zabrnęły w swoim życiu w ślepą uliczkę. Nie wiedzą, w którym kierunku pójść albo jaką decyzję podjąć. Warsztat  pomoże im odważnie zatrzymać się w zapętleniu mentalno-uczuciowym;
  • Kobiety, które czują się już bardzo zmęczone, wypalone, wyeksploatowane;
  • Kobiety aktywne zawodowo, będące czasami matkami, córkami, żonami, siostrami, przyjaciółkami, aktywistkami, którym zależy na czymś w życiu. Mają ambicje, wysoko postawione poprzeczki i dookreślone cele. Mają też już różne sukcesy za sobą, które umykają, są oczywiste;
  • Kobiety, które mają doświadczenia różnych przejść np.: wychowywały się w domu, który nie funkcjonował prawidłowo, są po rozwodzie, po rozstaniach, po zmianach prac, po wielu różnych szkołach, kursach, szkoleniach, po śmierci bliskich i ważnych osób;
  • Kobiety szukające  zmiany i odpoczynku;
  • Kobiety czujące się nieakceptowane, niesłyszane;
  • Kobiety chcące pogłębić kontakt same ze sobą;

Zapraszamy do miłej, przyjaznej, bezpiecznej przestrzeni, gdzie będziecie  mogły się na chwilę przy sobie zatrzymać, odetchnąć, pooddychać, poczuć. Poczuć swoje ciało, swoje zmysły, innych, przyjaznych ludzi.
Poczuć przyjemność płynącą z ciszy, bezruchu, zapachu, dotyku czegoś miłego i przyjemnego. Korzyścią z warsztatów będą konkretne, użyteczne i zdrowe narzędzia, które uczestniczki będą mogły używać na codzień, by zredukować stres, odpocząć i samodzielnie zadbać o swoje zdrowie w codzienności – nie tylko na warsztatach i na terapii. 

CZAS, MIEJSCE ORAZ KOSZT

KIEDY

Wasztaty odbędą się 20 kwietnia (sobota) 2024 o godzinie 10.00.

Będą trwały 2 godziny. 

GDZIE
Zapraszamy do naszego przytulnego gabinetu psychologicznego na Jutrzenki:

ul. Jutrzenki 114c/57

02-230 Warszawa

https://www.psycholodzy-jutrzenki.pl/

KOSZT

Koszt uczestnictwa to  70zł. 

ILOŚĆ UCZESTNICZEK:

10 osób

Sytuacje uniemożliwiające udział w warsztacie: brak dłuższej abstynencji od nałogowych zachowań (granie w gry hazardowe, zakupy, seks, zaburzenia odżywiania, zadłużanie się), w ostrych stanach psychotycznych, depresyjnych czy lękowych, nadużywanie substancji psychoaktywnych (leków, narkotyków, alkoholu), ogólny słaby stan organizmu. 

Jeżeli chcesz wziąć udział w warsztacie, a jesteś w terapii – uprzedź swoją terapeutkę/terapeutę o swoim planie.

„Od zawsze ciekawią mnie ludzie”

Przez ponad 10 lat pracy zawodowej, jako psycholog biznesu, terapuetka i trener pracuję z otwartością na ludzi pragnąc zrozumieć ich w różnorodności, by skutecznie im pomagać. Rozwijam i pomagam osobom prywatnym oraz globalnym korporacjom.

Więcej:  psycholog Joanna Marszalska

joanna marszalska psycholog dla kobiet
IMG_4694-768x1098

„Dla mnie najważniejszy jest człowiek”

Oznacza to, że nadrzędną wartością jest dla mnie człowiek bez względu na bagaż doświadczeń jaki ze sobą niesie. Przekłada się to na bezwarunkowy szacunek i motywuje mnie do pełnego zaangażowania w proces terapeutyczny.

Więcej: Katarzyna Szafran- Lipska

ZAPISY I REZERWACJA

Kliknij w poniższy link i dokonaj wpłaty w celu rezerwacji miejsca na warsztacie.  Mamy tylko 10 miejsc, decyduje koleność zapisów.

Wpłacam 70zł i rezerwuję miejce na warsztatach.

Masz pytania? Napisz, zadzwoń:

Email: kontakt@psycholodzy-jutrzenki.pl 

Telefon: 606 331 800 

Test psychologiczny

Test Mindfulness zaczerpnięty jest z książki: „Jestem tu i teraz. Jak stać się uważnym we wszystkim, co się robi”, Wydawnictwo Muza, Warszawa 2016, str.22.

Call Now Button