Serdecznie zapraszamy na warsztaty dedykowane kobietom. Warsztaty prowadzone są przez dwie ekspertki, terapeutki, które doskonale uzupełniają się swoimi kompetencjami i doświadczeniem.

 Praca w grupie z kobietami, w akceptującym, wspierającym i nieoceniającym gronie, pozwoli Ci zdobyć szerszą perspektywę, odetchnąć i nabrać dystansu do wyzwań, z którymi zmagasz się na codzień. 

Warsztaty pomogą Ci poznać siebie głębiej, zredukować stres, którego doświadczasz w codziennych sytuacjach.  Doświadczysz uważności, wypracujesz zmiany, których potrzebujesz oraz dostaniesz zdrowe narzędzia, które pomogą Ci samej, zdrowo się zatrzymywać każdego dnia.

Jeśli zmagasz się z wyzwaniami łączenia różnych ról z przymusem perfekcyjnego ich wypełnianiaczujesz, że ten stres jest wysoki – to ten warsztat jest dla Ciebie.  Zapraszamy:

  • Kobiety, które czują, że zabrnęły w swoim życiu w ślepą uliczkę. Nie wiedzą, w którym kierunku pójść albo jaką decyzję podjąć. Warsztat  pomoże im odważnie zatrzymać się w zapętleniu mentalno-uczuciowym;
  • Kobiety, które czują się już bardzo zmęczone, wypalone, wyeksploatowane;
  • Kobiety aktywne zawodowo, będące czasami matkami, córkami, żonami, siostrami, przyjaciółkami, aktywistkami, którym zależy na czymś w życiu. Mają ambicje, wysoko postawione poprzeczki i dookreślone cele. Mają też już różne sukcesy za sobą, które umykają, są oczywiste;
  • Kobiety, które mają doświadczenia różnych przejść np.: wychowywały się w domu, który nie funkcjonował prawidłowo, są po rozwodzie, po rozstaniach, po zmianach prac, po wielu różnych szkołach, kursach, szkoleniach, po śmierci bliskich i ważnych osób;
  • Kobiety szukające  zmiany i odpoczynku;
  • Kobiety czujące się nieakceptowane, niesłyszane;
  • Kobiety chcące pogłębić kontakt same ze sobą;

Zapraszamy do miłej, przyjaznej, bezpiecznej przestrzeni, gdzie będziecie  mogły się na chwilę przy sobie zatrzymać, odetchnąć, pooddychać, poczuć. Poczuć swoje ciało, swoje zmysły, innych, przyjaznych ludzi.
Poczuć przyjemność płynącą z ciszy, bezruchu, zapachu, dotyku czegoś miłego i przyjemnego. Korzyścią z warsztatów będą konkretne, użyteczne i zdrowe narzędzia, które uczestniczki będą mogły używać na codzień, by zredukować stres, odpocząć i samodzielnie zadbać o swoje zdrowie w codzienności – nie tylko na warsztatach i na terapii. 

Sytuacje uniemożliwiające udział w warsztacie: brak dłuższej abstynencji od nałogowych zachowań (granie w gry hazardowe, zakupy, seks, zaburzenia odżywiania, zadłużanie się), w ostrych stanach psychotycznych, depresyjnych czy lękowych, nadużywanie substancji psychoaktywnych (leków, narkotyków, alkoholu), ogólny słaby stan organizmu. 

Jeżeli chcesz wziąć udział w warsztacie, a jesteś w terapii – uprzedź swoją terapeutkę/terapeutę o swoim planie.

W warsztacie (w najbliższym terminie) nie powinny brać udziału pary, członkinie rodziny lub bliskie znajome. 

Warsztaty potrwają dwa dni, najbliższa edycja odbędzie się 16 i 17 września 2022 roku (piątek i sobota) w godzinach:

  • piątek 17.00-20.00 
  • sobota 10.00-15.00

MIEJSCE:  Gabinet Psychologów Cynamonowa 

ul. Marii Grzegorzewskiej 4/34

Warszawa

SPRAWDŹ NA MAPIE

 

CENA REGULARNA

690 zł

 Zaliczka/rezerwacja: 300 zł

Specjalna cena dla Klientek Gabinetu Psychologowie Cynamonowa: 625 zł 

W cenie jest koszt udziału w dwudniowych warsztatach,  profesjonalna opieka terapeutek, wszelkie materiały, miejsce, catering lekki i napoje.

Bezcenne: doświadczenie zatrzymania i pogłębienia relacji samej ze sobą, wspierające grono kobiet, zdrowe narzędzia do redukcji stresu na co dzień.

 

„Od zawsze ciekawią mnie ludzie”

Przez ponad 10 lat pracy zawodowej, jako psycholog biznesu i manager zespołów, pracuję z otwartością na ludzi pragnąc zrozumieć ich w różnorodności, by skutecznie im pomagać. Pracowałam i rozwijałam globalne korporacje, prywatne biznesy, instytucje państwowe oraz osoby prywatne. 

Więcej:  psycholog Joanna Marszalska

„Dla mnie najważniejszy jest człowiek”

Oznacza to, że nadrzędną wartością jest dla mnie człowiek bez względu na bagaż doświadczeń jaki ze sobą niesie. Przekłada się to na bezwarunkowy szacunek i motywuje mnie do pełnego zaangażowania w proces terapeutyczny.

Więcej: psychoterapeutka Joanna Santura

Wypełnij poniższy formularz oraz opłać rezerwację, która ZAGWARANTUJE Ci miejsce na szkoleniu.

Bezpieczne płatności obsługuje dla nas firma Przelewy24!

(pole wymagane)
(pole wymagane)
(pole wymagane)

Aby zarezerwować miejsce na warsztatach,  WYPEŁNIJ FORMULARZ lub  skontaktuj się ze mną telefonicznie, mailem lub za pomocą formularza – jak Ci wygodniej.

Test psychologiczny

Test Mindfulness zaczerpnięty jest z książki: „Jestem tu i teraz. Jak stać się uważnym we wszystkim, co się robi”, Wydawnictwo Muza, Warszawa 2016, str.22.

Call Now Button